Tantec HV-X Serisi Güç Kaynakları

HV-X Serisi Güç Kaynakları
Sepete Ekle

HV-X Serisi Güç Kaynakları

Tantec HV-X Serisi Güç Kaynakları
x
  • MARKALAR
    • Tantec
  • Ürün Kataloğu: indir

Tantec HV-X serisi geliştirilmiş güç kaynakları, korona ve plasma ünitelerini besler, full entegre sistemi ile kolay kullanım sağlar. HV-X serisi güç kaynakları operatör arayüz kontrol sistemi ile kontrolü sağlar. Kontrol ünitesi 5.7" dokunmatik ekran içerisinde PLC, 16 giriş 16 çıkış ve RS485 Mobbus arayüzü bulunmaktadır. Veri yönetimi için port veya sabit kablolu bir PLC üzerinden bağlanılabilir.

HV-X güç kaynaklarında 200, 1000 ve 2000 Watt güç çıkışı bulunmaktadır. 2kV ile 80kV a kadar değişen 17 farklı yüksek gerilim transformatörleri ile çalışabilir. Mikroişlemci kontrollü HV-X serisi 4 mod içerir;

Basit Mod: Panel önündeki LCD ekran ve düğmeler kullanarak sadece çok temel parametreleri ayarlama
Modbus (Standart): Full parametre kontrollü. Ayarlar, depolama, doğrulama ve tüm parametrelerin kontrolü. ( Profbus, CANopen ve diğer kontroller opsiyonel)
Operatör Arayüz Kontrol, Tantec Remote-X (Opsiyonel):  Full parametre kontrolü. ayarlar, depolama, doğrulama ve tüm parametrelerin gözetimi.
PLC Konfigürasyon(Standart): Ana makine PLC ile veya benzer merkezi kontrol ile en önemli parametrelerin kontrolü sağlanır ve ayarlanır.

BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER

Tantec HV-X serisi geliştirilmiş güç kaynakları, full entegre sistemi ile kullanıcı dostu, korona ve plasma...
x