In-Sight VC200 Çoklu Smart Kamera Sistemi

In-Sight VC200 Multi Kamera Sistemi
Sepete Ekle

In-Sight VC200 Multi Kamera Sistemi

In-Sight VC200 Çoklu Smart Kamera Sistemi
x
  • MARKALAR
    • Cognex
  • Ürün Kataloğu: indir

In-Sight® VC200 çoklu smart kamera sistemi kontrol ünitesiz çalışan In-Sight kameraların kararlılığı ve hızı ile çoklu kamera sisteminin entegre çalışma özelliklerini birleştirmiş rakipsiz bir üründür. Kamera eklemek ünite hızını düşürmez, her kameranın işlemcisi kendi üzerindedir. Bu özellik uygulamada rekabet edilemez bir hız sunmaktadır. Tüm kameraların birbirinden bağımsız bir şekilde tetiklenmesi, asenkron çalışabilmesi, tek arayüzde tüm kamera görüntülerinin gösterilebilmesi de mümkündür.

Performans

Geleneksel çoklu kamera sistemlerinde eklenen her kamera ana üniteden zaman ve güç alacağından ciddi bir yavaşlama olmaktadır. In-Sight VC200 vision system de bu tam tersidir, eklenen her kamera kendi işlemcisi ile görüntü işleme yaptığından işlemcide bir yavaşlama yaşanmaz. PatMax Redline, OCRMax, gibi araçlar birbirinden bağımsız bir şekilde kameralarda ayrı ayrı çalışmaktadır.

Görüntüleme

In-Sight VC200 multi smart kamera vision sistemi görsellik ve arayüzde mobil platform desteklemektedir. Bu şekilde HMI bağımsız olarak browser üzerinden istenilen veriler, imajlar, değerler, istatistikler gösterilebilir ve izlenir. Bu VC200 sistemine şu ana kadar görüntü işleme cihazlarında olmayan bir esneklik sağlar. Network üzerindeki herhangi bir cihazdan prosesi izleyebilir, müdahale edebilirsiniz.

Esneklik

In-Sight Spreadsheet ile ayrı ayrı programlanabilen kameralar dokümantasyonu otomatik olan bloklarla veri iletişimi yapabilir, bloklarla sıralamalı program yapabilirsiniz. Çoklu görüntü alma durumlarında esnek bir şekilde sıralayabilir, her kameranın tetiklemelerini ayrı ayrı konfigüre edebilirsiniz.