In-Sight D900 Vidi Vision System

In-Sight D900 Vidi Vision System
  • MARKALAR
    • Cognex
Derin Öğrenme Tabanlı Endüstriyel Görüntü İşleme

Zorlu OCR, montaj hataları ve hata tespit uygulamaları için çözüm

In-Sight D900, derin öğrenme uygulamalarını çalıştırmak için özel olarak tasarlanmış In-Sight ViDi yazılımı ile çalışan akıllı bir kameradır. Bu smart sistem, harici bir kontrol ünitesi ve bilgisayar gerektirmeden; fabrika otomasyonu için geleneksel machine vision araçlarıyla programlanması genellikle zor olan, zorlu endüstriyel OCR, montaj hataları ve rastgele hata tespit uygulamalarını kolayca çözmenize yardımcı olur.

Zorlu OCR uygulamalarını birkaç dakikada çözün

In-Sight D900, optik karakter tanıma (OCR) kullanarak kötü deforme olmuş, eğrilmiş ve kötü
dağlanmış kodları çözer. In-Sight ViDi Read Tool, derin öğrenme ile önceden eğitilmiş font
kütüphanesi sayesinde geliştirme süresini önemli ölçüde azaltarak hızlı kurulum imkanı sağlar. Arama alanını tanımlayın ve karakter boyutunu ayarlayın. Yeni karakterlerin tanıtıldığı durumlarda, vision uzmanlığı gerektirmeden, bu güçlü tool sayesinde geleneksel OCR araçlarının kodu çözemediği uygulamaya özgü kodları okumak için yeniden öğretilebilir.

Hızlı ve başarılı montaj doğrulaması

In-Sight D900, karmaşık özellikleri ve nesneleri güvenilir bir şekilde algılamak için yapay zeka kullanır ve parçaların-kitlerin önceden tanımlanmış bir düzen içindeki konumlarına göre doğru şekilde monte edilip edilmediğini tespit eder. In-Sight ViDi Check Tool, ürün farklı açılardan görünse veya boyut olarak değişse bile görüntüde yer alabilen kapsamlı bir bileşen kütüphanesi oluşturmak için eğitilebilir.

Karmaşık hataların tespiti

The In-Sight ViDi Detect Tool, hatalı parçaların tespiti için doğru parçaların görüntülerini öğrenir. ViDi Detect, hataların öngörülemediği durumlarda dahi karmaşık ve yüzeylerde bulunan anormallikleri tespit etmek için idealdir.


BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER