Cognex DataMan El Tip Okuyucular

DataMan El Tip Okuyucular

Güçlü Kod Okuma Yazılımı

Cognex Ar-Ge ve yazılım ekibinin yaklaşık 30 yıldır geliştirmekte olduğu yazılımlar DataMan serisi kod okuyucuların endüstrideki en doğru ve sorunsuz kod okuma yapan okuyucular olmasını sağlar. 1DMax+, Hotbars teknolojileri COGNEX Dataman serisi okuyucuların piyasadaki en hızlı ve doğru okuma performansını sağlamasını sağlamaktadır. Ayrıca Powergrid ve 2DMAX+ düşük kontrastlı, eksik, düzgün basılmamış kodları devrim niteliğinde sayılabilecek bir oranda okuma performansına sahiptir.

İleri Düzey Görüntü Alma Opsiyonları

Tüm Dataman Serisi kod okuyucularda entegre aydınlatma esnek lens seçimi, kompakt olduğu gibi modüller aydınlatma seçenekleri mevcuttur. Bu esneklik kod okuma uygulamalarının çoğuna çözüm sunmaya olana sağlamaktadır. Hız, bozuk yüzey, farklı açıda gelene kodlarda sağlanan başarı, Dataman serisinin yazılım ve donanımının başarısıdır.

Tüm DataMan serisi kod okuyucularda ortak kullanılan quick setup yazılımı hızlı kuruluma olanak sağlamaktadır. Verifikasyon yazılımı ile de kodun kalitesinin ölçümü yapılabilmekte ve .NET komut kütüphanesi (DMCC.NET) PC yazılımlarına kolay entegrasyon olanağı sağlamaktadır.

Buna ek olarak tüm DataMan serisi okuyucular COGNEX connect seti sayesinde endüstriyel haberleşme protokollerine de uygundur, Ethernet/IP, PROFINET, Modbus/TCP ve MC protokolü ile cihazlarla haberleşebilmektedir.

Sağlam ve dayanıklı tasarımı ile DataMan® 8700 serisi endüstriyel el tip barkod okuyucular, 1-D ve 2-D...
x
DataMan 8050 serisi okuyucular Cognex 'in lider barkod okuma teknolojisinin fabrika şartlarında...
x
Sağlam ve dayanıklı tasarımı ile DataMan® 8070 serisi endüstriyel el tip barkod okuyucular, 1-D ve 2-D...
x
Sağlam ve dayanıklı tasarımı ile DataMan® 8600 serisi endüstriyel el tip barkod okuyucular, 1-D ve 2-D...
x