STK 55-NAC Nozul Tip Hava Üflemeli Antistatik Bar

STK 55-NAC Nozul Tip Hava Üflemeli
Sepete Ekle

STK 55-NAC Nozul Tip Hava Üflemeli

STK 55-NAC Nozul Tip Hava Üflemeli Antistatik Bar
x

STK-55-NAC Nozul toz Önleme Amaçlı AC Tip Statik Eliminatörler, STK-55-AC Tip Antistatik Bar ile bir veya birden fazla nozul içerirler. Nozul tip antistatik hava üflemeli bar yüksek debili iyonize hava göndererek malzeme üzerindeki tozları söker. STK Nozullu Toz Temizleme Amaçlı Bar uzun mesafelerde bile yüksek performans ile çalışır. 5 bar hava basıncında hava tüketimi yaklaşık 300 lt/dk dır. En fazla hava giriş basıncı 7 bardır.

STKTEC nozul tip antistatik hava üflemeli bar, 600mm’ye kadar etki mesafesine sahip 5.5 kV ve 9 kV antistatik güç kaynakları ile çalışabilen toz temizleme amaçlı kullanılan ürünlerdir. Yüksek hızlı hava çıkışı sağlayan kompresör beslemeli özel tasarım nozullar ürün üzerinden tozu uzaklaştırmak için kullanılmaktadır.

Gıda, medikal, ilaç , boyama uygulamalarında kullanılmaktadır. Boya, kaplama, paketleme öncesinde yüksek iyonize hava göndererek malzeme üzerindeki toz uzaklaştırılmaktadır. Hat genişliğine göre istenen boya üretilen ürünler kompresör beslemelidir.

STK-55-NAC Nozullu Toz Temizleme Amaçlı AC Tip Antistatik Bar, STK-55-PU Güç Kaynağı ile birlikte çalışır.

 • Toz önlemeye ve temizleme için ideal
 • 2m’ye kadar üretim
 • Nozul tip antistatik hava üflemeli bar 60mm’ye kadar etki mesafesine sahiptir.
 • Özel tasarım yüksek debili nozullar
 • Paslanmaz çelik özel tasarım keskin
 • Uzun ömürlü pinler
 • Ekranlı HFFR korumalı kablo
 • Çarpılma önleyici koruma devresi
 • Yıkanabilir gövde
 • Konnektörlü bağlantı

Nozul tip anistatik barlar, STK-55-AC serisi AC tip statik eliminatörler ile birlikte kullanılmaktadır. Normal bir hava akışında (Örn: 1-2 bar ) iyonize hava 600mm’ye kadar olan statik yükleri nötralize edebilmektedir. Hava basıncı 3-4 bar seviyelerine yükseltildiğinde etki mesafesi yaklaşık 1m olmaktadır.

STK-55-NAC serisi hava nozulları statik alıcı uygulamalarının dışında toz temizleme amaçlı da kullanılmaktadır. Hava basıncı, ürün ve nozullar aradaki mesafeye bağlı olarak 4-7 bara kadar çıkarılabilir. Temizleme uygulamaları için tipik çalışma mesafesi 100 ile 200mm arasındadır. Bu mesafeden olağanüstü performans göstermektedir.

BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER

 • Ergonomik tasarım
 • Dünyanın dönen nozul başlıklı ilk antistatik hava tabancası
x
STK-NAC Nozullu Toz Önleme Amaçlı AC Tip Statik Eliminatörler, STK-55-AC Tip Antistatik Bar...
x
E4100 tabanca tip Statik Eliminatör, çok miktarda sıkıştırılmış havayı nozzle’dan geçerken iyonize eder...
x
4200 serisi nozzle-bar tip Statik Eliminatör 'ler, kalıp temizleme ve nötralize etme, plastik tabakalar, konveyörlerde...
x
E1260 noktasal tip Statik Eliminatör ile birlikte kullanılan nozzle tip Statik Temizleyici 'dir. Kompakt tasarıma, yoğun...
x
STKTEC 55-SPN spot nozul tip satik eliminatör öellikle otomatik paketleme makinelerinde poşet açma...
x
E5500 serisi iyonize hava bıçağı yüksek performanslı bir statik eliminatördür, harici hava üfleyiciye (blower) bağlanmış...
x