Yüzey Ölçüm Ekipmanları (DyneTEC)

Yüzey Ölçüm Ekipmanları (DyneTEC)
Sepete Ekle

Yüzey Ölçüm Ekipmanları (DyneTEC)

Yüzey Ölçüm Ekipmanları (DyneTEC)
x
  • MARKALAR
    • Tantec
  • Ürün Kataloğu: indir

Yüzey enerjisinin tanımlanması, temas açısının ölçümü veya Tantec'in üretmiş ve geliştirmiş olduğu DyneTEC yüzey ölçüm solüsyonları ile elde edilir.

Bu ölçüm formu, temel olarak polipropilen film yüzey ölçümünde ASTM/ISO methodu baz alınırç Test mürekkebi, yüzeye uygulandığı zaman, yüzeyde sürekli bir film formu oluşturacak veya küçük damlacıklar halinde geri çekilecektr. Sıvı, en az 3 saniye boyunca bir film olarak kalırsa, alt tabaka mürekkep değeri minimum yüzey enerjisine sahip olacak. Mürekkebin ağ gibi bölünmesi ile, alt tabakanın yüzey enerjisi mürekkebe göre daha düşük olur.

Tam yüzey enerjisi mürekkebin artan veya azalan değer aralığına göre belirlenir. Mürekkepler (solüsyonlar)  2 mN/m lik artışlarla mevcuttur. 30-58 mN/m arası ve 72 mN/m dahil. 20ml'lik cam şişeler içerisinde uygulama fırçası ile birlikte 6'lı set halinde siparişi verilebilir. Tantec iki farklı test mürekkebi önermektedir. Bunlardan biri zehirli olarak sınıflandırılan ve IS8296 standardına göre üretilen mürekkepler. Diğeri ise, Tantec'in ethonol ve deiyonize sıvı baz alınıp geliştirdiği mürekkeplerdir.

Teknik Bilgiler
DyneTEC
Şişe Boyutu
20 ml
Sıvı, ISO/ASTM Toksik sıvı
Liquid, Tantec Yanıcı, toksik olmayan (PP üzerinde kullanılmaz)
Mürekkep Ömrü
12 aya kadar.
DyneTEC test kit Test çantası 6 adet şişe içerir (standart 36-40-44-48-50-56 mM/m)


BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER