Misyonumuz

Simtekno endüstriyel ürünler Türk sanayisine kaliteli ve düşük maliyetli ürün tedariği sağlamayı benimseyen bir firmadır.

Faaliyet alanındaki yeni ürünleri ve teknolojik gelişmeleri Türk mühendis ve teknik elemanlarına aktarmak Simtekno için önemlidir.

Simtekno endüstriyel ürünler tedariğini ve uygulamasını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin teknik desteğini en iyi şekilde verecek ve gerekli eğitim hizmetini sağlayacaktır.

Türk sanayisinin rekabet etme gücünü arttırmak ve sahip olduğu teknolojiyi geliştirmek Simtekno nun hedefidir.
Simtekno endüstriyel ürünler sahip olduğu teknik, kültürel ve ekonomik birikimi her zaman yeni ve genç arkadaşlar ile paylaşmayı amaçlamaktadır.

BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER

Simtekno Endüstriyel Ürünler Sanayi Tic. Ltd.Şti. 2007 yılı eylül ayında, statik elektrik alan statik eliminatörler, statik elektrik yükleme cihazları...
Simtekno endüstriyel ürünler her zaman kaliteli ve uluslar arası standartlardaki ürünleri tedarik ederek ve en iyi hizmeti sağlayarak >>> 
Simtekno endüstriyel ürünler Türk sanayisine kaliteli ve düşük maliyetli ürün tedariği sağlamayı benimseyen bir firmadır. >>>
ISO 9001 Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uyarak, otomasyon ve elektronik sektöründe örnek ve öncü bir firma olmak taahhüdümüzdür.