Vizyonumuz

Simtekno endüstriyel ürünler her zaman kaliteli ve uluslar arası standartlardaki ürünleri tedarik ederek ve en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeyecektir.

Faaliyet alanındaki en son gelişme ve teknolojileri takip ederek, fark yaratacak ,kaliteli ürünleri uygun fiyat ile Türk pazarına sunacaktır.

Müşterilerini iyi tanımak ,problemlerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemek ve çözüm oluşturacak en uygun ürünü seçmek Simtekno çalışanlarının önceliğidir.

Konusunda aranılan marka olmayı hedefleyen Simtekno endüstriyel ürünler,sahip olduğu bilgi birikimi,eğitimli kadrosu ve son teknoloji ürünleri ile sektörde uzun soluklu ve güvenilen bir firma olmayı amaçlamaktadır.

BU KATAGORiYE AiT DiĞER ÜRÜNLER

Simtekno Endüstriyel Ürünler Sanayi Tic. Ltd.Şti. 2007 yılı eylül ayında, statik elektrik alan statik eliminatörler, statik elektrik yükleme cihazları...
Simtekno endüstriyel ürünler her zaman kaliteli ve uluslar arası standartlardaki ürünleri tedarik ederek ve en iyi hizmeti sağlayarak >>> 
Simtekno endüstriyel ürünler Türk sanayisine kaliteli ve düşük maliyetli ürün tedariği sağlamayı benimseyen bir firmadır. >>>
ISO 9001 Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirerek ve yasal mevzuatlara uyarak, otomasyon ve elektronik sektöründe örnek ve öncü bir firma olmak taahhüdümüzdür.